stefan_blog (stefan_blog) wrote,
stefan_blog
stefan_blog

 • Music:

II. Два. Розділи-хуозділи

1. Про те, що сам дивився і знімав три роки, але так і не зумів подати в чім прикол:


Звісно, сама ідея не тільки в максимальному використанні українських пісень, а й у дотриманні правил запису з екрану: скласти разом два незмінювані контенти - музики, кліпів, аніме, з яких одне грається без звуку, інше - одночасно, вдало пасуючи, ніби створене одне для одного як кліпи Сердючки і Гаги. Смішно, пародійно, симетрично в графічній кольоровій гаммі чи відповідності дії на екрані до описувальних слів.За цим же принципом і Сакер Панч + "Монах' Дахи Брахи: 'ой ура-ура, закрутилася біда, де не мала я" - дівка відбивається від демонічного самурая, "монах на коня садиться, під монахом конь резвиця" - дівка застрибує на кулеметника щоб вгатити йому пістолетні кулі у прорізь шолому.

А під Прокоф'єва проти парових зомбі?

https://stepan-khrabrov.livejournal.com/video/album/420/…

А аніме?

Тема ІІ. Для зручності, введено теги для пошуку згадуваних призвіщ по дисидентських документах

Драйв, розфренд та масовий бан у середовищі українських націоналістів закордоном


Спеціальне повідомлення КДБ УРСР до ЦК КП України про використання закордоними українськими центрами у взаємних нападках матеріалів КДБ

тов. Щербицькому

З метою зниження антирадянської активності бандерівських "закордонних частин ОУН" (ЗЧ ОЧУН) і мельниківської "Організації українських націоналістів-солідаристів" (ОУН(с)(

[так в кдб називали закордонних мельниківців - "солідаристи"], поглиблення розколу і внесення нових розбіжностей між ними у 1979-1982 рр. через оперативні можливості Комітету держбезпеки УРСР за кордон просунуто документальні та спеціально підготовлені матеріали, які викривають оунівців у скоєнні злодіянь на території України в 30-40х роках, прислужництві гітлерівським спецслужбам, відомості, що компрометують ватажнків цих формувань Я. Стецька і М. Плав'юка, а також здобуті оперативним шляхом дані, розраховані на загострення конфліктних ситуацій, що виникають у зарубіжних ОУН. Ці заходи певною мірою сприяли посиленню взаємних нападів і звинувачень, для обґрунтування яких як бандерівці, так і мельниківці почали широко використовувати нашу аргументацію.

Мельниківський журнал "Самостійна Україна", що видається у США, вмістив статтю "Політичний примітивізм", що базується на розповсюджених нами документах. У ній наводиться текст листа БАНДЕРИ рейхсміністру А. Розенбергу з запевненнями у відданості Гітлеру. Оунівські ватажки БАНДЕРА, ШУХЕВИЧ і СТЕЦЬКО викриваються в поплічництві фашистським спецслужбам, звинувачуються у ліквідації членів мельниківського "проводу" СЕНИКА та СЦІБОРСЬКОГО. Функціонери ОУН (м) КАБАЙДА і КАНДИБА приписують бандерівцям проведену КДБ компрометацію виселених відщепенців МОРОЗА і ГРИГОРЕНКА, поширюють відомості, що ганьблять Я.Стецька, І. Білинського, А. Лозинського (шахрайство, зловживання організаційними засобами і т.п.).

ЗЧ ОУН заради помсти розгорнула кампанію шантажу проти ПЛАВ'ЮКА і його прихильників КУРОПАСЯ, ШЕБЕНЧАКА та інших. Один з ватажків "служби безпеки" ЗЧ ОУН С. МУДРИК звинуватив їх в "агентурному прислужництві радам", зажадав "відкликати надруковані пасквілі", погрожував розправою з їхніми авторами як із зрадниками. Бандерівці заявили, що вони мають намір розголосити дані про зв'язк покійного ватажка ОУН(м) О. ШТУЛЯ-ЖДАНОВИЧА з органами КДБ (раніше нами проведено заходи з компрометації ШТУЛЯ шляхом доведення до бандерівців виготовлених його почерком листів на адресу батька, котрий проживає в м. Києві). "Провід" ЗЧ ОУН звернувся до очільників т. зв. "Української головної визвольної ради" М.ЛЕБЕДЯ та І.ГРИНЬОХА із закликом порвати з ОУН (м) і протестувати проти мельниківських "пасквілів".

Оунівські ватажки Я.СТЕЦЬКО і М.ПЛАВ'ЮК заявили, що наразі не може бути й мови про об'єднання ЗЧ ОУН і ОУН(м).

Обстановка, що склалася, створює можливості для активізації заходів з розкладання зарубіжних ОУН. За погодженням з КДБ СРСР за кордоном легендується "бойова група" мельниківської організації, від імені якої планується систематично доводити до еміграції матеріали, що ганьблять бандерівців, з метою посилення взаємних нападів і поглиблення розколу.

7 липня 1982

Інформаційне повідомлення КДБ при РМ УРСР до ЦК КП України про компрометацію українських політичних в'язнів перед закордонними центрами ОУН.

30 квітня 1977 р.

КДБ при РМ УРСР № 74 від 22 лютого 1977 р. доповідав ЦК КПУ про те, що в результаті проведеної спільно з відділом КДБ у ВТУ в Дубровному роботи з обмеження ворожої активності екстремістськи налаштованих засуджених у справі "Блок" та інших укр.націоналістів вдалося на ґрунті суперництва за лідерство серед співтабірників між ГЕЛЕМ, КАРАВАНСЬКИМ, з одного боку, і ШУМУКОМ, ОСАДЧИМ, РОМАНЮКОМ - з іншого, роз'єднати цих осіб на дві ворогуючі групи і скомпрометувати ГЕЛЯ, котрий вважається авторитетом серед однодумців на волі.

Одночасно вживалися заходи з подального поглиблення розколу серед укр.націоналістів та ізоляції від них МОРОЗА, який, за даними оперативних джерел, прибувши до ВТУ в Дубровному, зайнявся самовихвалянням і, посилаючись на повноваження, ніби-то отримані від закордонних цетрів ОУН, заявив, що доб'ється нормалізації обстановки серед засуджених однодумців і активізує їхню ворожу діяльність.

З метою компрометації МОРОЗА через оперативні можливості серед співтабірників підкреслювалося його зневажливе ставлення до них, порушення "табірного етикету". Водночас випинався "авторитет" Шумука і його прихильників. Це викликало конфліктні ситуації між МОРОЗОМ і низкою засуджених, загостило його стосунки з ШУМУКОМ. Останній написав листа СВІТЛИЧНОМУ, в якому дав вельми негативну характеристику МОРОЗУ, викриваючи його "вождизм".

Використовуючи ці обставни, оперпрацівники відділу КДБ у ВТУ в Дубровному встановили особистий контакт з Шумуком з метою схилити його до написання своїм родичам у Канаді та ФРН листів про поведінку МОРОЗА. При цьому робився розрахунок на те, що про це стане відомо закордонним націоналістичним центрам.

У жовтні 1976 р. ШУМУК підготував і передав опер-працівнику листа, який було направлено на адресу його племінника ШУМУКА Івана, котрий проживає в Канаді. У ньому він різко негативно відгукувався про МОРОЗА, висловлював обурення з приводу безпідставної популяризації особистості останнього за кордоном, повідомляв про його перебільшене прагнення показати себе "видатним діячем", в той час як насправді він повагою серед тих, хто відбуває покарання, не користується. ШУМУК також просиав племінника направити цей лист українській націоналістці ГОРБАЧ Катерині у ФРН, двоюрідній сестрі ДОМАЗАР Лідії, котра проживає в Канаді, які, як він припускав, повинні опублікувати його в зарубіжній пресі.

З урахуванням того, що закордонні оунівські центри, очевидно, перешкодили опублікуванню зазначеного листа ШУМУКА, в інтересах компрометації МОРОЗА перед однодумцями і широкою громадськістю було визнано доцільним надати гласності цьому листу через колишнього учасника ОУН Мельника С.Г., жителя Івано-Франківської області, котрий порвав з націоналізмом, а восени 1976 року перебував у складі спеціалізованої пропагандистської групи у ВТУ в Дубровному і розмовляв з Морозом та іншими засудженими. З цією ж метою МЕЛЬНИК був ознайомлений з фотокопією листа, переданого ШУМУКОМ  у розпорядження органів КДБ, а згодом його зміст і особисту думку про МОРОЗА розповів кореспонденту газети "ПРикарпатська правда", який зустрівся з ним за нашим дорученням. За цією інформацією 6 березня 1977 р. в зазначеній газеті було опубліковано статтю під назвою "Третій від заднього краю". 31 березня її вміщено в газеті "Вісті з України".

За даними оперативних джерел, ці публікації серйозно скомпрометували і підірвали авторитет МОРОЗА в націоналістичному середовищі, внесли розгубленість і замішання в коло його однодумців.

[...] (пропущене місце в самій книзі)

З метою компрометації МОРОЗА перед широкими колами української еміграції вивчаємо можливість опублікування статті "Третій від заднього краю" у закордонній пресі.

З урахуванням того, що стаття отримала певну популярність на Заході, плануємо також через оперативні канали посилити підозри зарубіжних ОУН про можливу співпрацю ШУМУКА з органами держбезпеки і на цій основі відродити нападки бандерівців на мельниківців.

Заходи компрометації об'єктів справи "Блок", які відбувають покарання, та їхніх зв'язків продовдуємо.

{...}

Федорчук

ЦК КПУ тов-і Щербицькому В.В.

ЯК В ОУН закордоном кагебешних агентів нагороджували

Доповідна записка КДБ УРСР до ЦК КП України про контрозвідувальну операцію "Перевал" 15 лютого 1988 р.

{...}здійснювалися заходи щодо довготривалої контррозвідувальної операції "Перевал" проти закордонного бандерівського центру ЗЧ ОУН, під час якої оперативно контролювалися прокладені противником в Україну нелегальні канали зв'язку, розкривалися і локалізовувалися його підивні задуми, просувалися за кордон політично вигідні й дезінформаційні матеріали.

У 70-их роках ватажкам зазначеного націоналістичного центру СТЕЦЬКУ і його близькому оточенню на конспіративній і ретельно відпрацьованій основі було підставлено легендовану групу з підготовлених і відданих агентів органів КДБ УРСР та МВС ПНР, які виступали як представники нібито діючої в Україні та у Польші "локальної ланки націоналістичного підпілля", котра поділяє настанови бандерівців.

{...}замикалися й відволікалися їхні ворожі зусилля на оперативні позиції з метою недопущення створення самостійних вогнищ націоналістичного підпілля в республіці. Бандерівцям активно просувалися ідеї про невиправданість відкритих ворожих акцій на території СРСР і ПНР, про "проведення тільки глибоко законспірованої діяльності", що дозволяє зберегти "на майбутнє національно свідомі кадри".


Як свідчать наявні матеріали, ватажки ЗЧ ОУН повірили в реальність існування легендованої групи і тривалий час робили на неї серйозну ставку в реалізації своїх підривних планів, постачаючи матеріальними, технічними засобами, організаційними і пропагандистськими документами, в тому числі закритого харакеру. Слід зазначаити, що кілька учасників агентурної групи було "обрані" до керівного органу бандерівців - "центрального проводу ЗЧ ОУН" і нагороджені вищими оунівськими відзнаками.


Під час операції вдалося істотно обмежити підривну активність ЗЧ ОУН і перешкодити розширенню їхніх контактів з націоналістичними елементами, а також регулярно здобувати відомості про ворожу діяльність бандерівців проти СРСР і ПНР, їхні тактичні установки націоналістам на території республіки. У процесі ведення гри виявлено та нейтралізовано понад 10 оунівських емісарів, перехоплено понад 100 інструкцій та інших документів, які розкривають плани і конкретну підривну діяльність бандерівців, близько тисячі примірників (у фотоплівці) призначеної для розповсюдження національної літератури, перехоплено розмножувальну техніку, іноземну і радянську валюту.


Привертає до себе увагу те, що в настановах наццентру однодумцям у "краї" ставилося завдання не тільки проведення підривної роботи проти радянського державного і суспільного ладу в Україні з кінцевою метої її відриву від СРСР і утворення "самостійної" української держави, а й давалися завдання щодо збору політичної та розвідувальної інформації, відомостей про дислокацію військ, настрої в армії і т.д.

{...}

З метою нанесення упереджувального удару по задумах і планах нац.центру ЗЧ ОУН, викриття підривної діяльності та зв'язків його ватажків зі спецслужбами, компрометації перед світовою прогресивною громадськістю реакційних кіл США і країн Західної Європи, які є їхніми покровителями, Комітетом держбезпеки СРСР за погодженням з інстанціями санкціоновано реалізацію матеріалів операції "Перевал" шляхом розкриття того факту, що діяльність проти СРСР і ПНР бандерівських ватажків довгі роки перебувала під повним контролем радянських і польських органів держбезпеки.


{...}

Плануємо провести в березні цього року у м. Києві прес-конференцію для радянських та іноземних журналістів, в якій візьмуть участь оперативні співробітники КДБ УРСР та МВС ПНР, а також спеціально підготовлені радянські громадяни, які входили до складу легендованої групи...

2. Доповідна КДБ... 30 червня 1976 р.“.... З метою компрометації осілих у Канаді українських націоналістів, розпалювання ворожнечі між ними і сіоністами, нейтралізації підготовлюваних ними провокаційних антирадянських акцій, у газеті “Вісті з України” в травні ц.р. опубліковано статтю “Хто ж адвокати”, що викриває петлюрівців як організаторів єврейських погромів в Україні; видана і розповсюджується за кордоном брошура ДЗЮБИ “Грані кристала” українською мовою; передані за кордон для публікації в газеті “Канадієнс Трибюн” і у вигляді брошури зібрані органами КДБ республіки документальні матеріали, що викривають учасників ОУН-УПА як військових злочинців.”Звідси: https://smoloskyp.com.ua/product/vlada-ursr-i-zakordonni-ukrayintsi-1950-1980-ti-rr-dokumenty-i-materialy/ сторінка 332.
Із доповідної записки КДБ... про протидію співпраці закордонних центрів ОУН з однодумцями в Україні. “Організаторами та найбільш активними виконавцями ворожих дій є об’єути справи “Блок”, що є невеликою купкою відщепенців, переважно кар’єристів, різного роду невдах з т.зв. навкололітературного середовища, котрі вважають себе “невизнаними геніями”, озлоблених особистою невлаштованістю, зі спотвореним розумінням національних відносин. Практично вони становлять угрупування націоналістично налаштованих осіб, що не має лише формального організаційного статусу.(...)У справах оперативних ігор “Бумеранг”, “Перевал”, “Центр” і “Каскад” вживалися заходи щодо сковування активності закордонних центрів ОУН, передавалася узгоджена з 5-м Управлінням КДБ при РМ СРСР оперативно вигідна інформація щодо І. ДЗЮБИ, З.ФРАНКО, засуджених ШУМУКА, СВІТЛИЧНОГО і деяких інших об’єктів, що підривало довіру до них з боку наццентрів.(...)У зв’язку з початком туристичного сезону відзначено зростання активності виходу іноземців українського походження на контакти з окремими об’єктами справи “Блок”. Так, туристка з Канади КАЗИМИРА, аспірантка Оттавського університету, яка перебувала в травні-червні ц.р. в Україні, у м. Львові зустрічалася з ПАШКО і низкою інших націоналістично налаштованих осіб, бесіди з якими вела переважно поза приміщеннями, тому проконтролювати їхній зміст не вдалося. Через агентів “УРАНА” і “ДНІПРОВА” встановлено, що КАЗИМИРА намагалася обробляти окремі зв’язки, цікавилася питаннями т.зв. “русифікації” навчального процесу ВНЗ, згадувала про особисте знайомство з БАНДЕРОЮ Андрієм(...)З урахуванням отриманих даних про плани зарубіжних ОУН використовувати для налагодження контактів з об’єктами справи “Блок” громадян суміжних соціалістичних країн, на робочих зустрічах з представниками МВС ПНР і МВС ЧССР, що відбулися в квітні й липні ц.р. у м. Києві, вироблено узгоджені заходи з розкриття і контролю таких каналів зв’язку. Зокрема, намічено організовувати поїздки у мм. Київ та Львів з рекомендаціями деяким об’єктам справи “Блок” та їхнім зв’язкам агентів МВС ЧССР “ЦЕЗАРА”, “ВЕРЕМІЯ” я “ЯРОВОГО”, а також агентів МВС ПНР “ЕМСЬКОГО”, “КАЛИНОВОГО” і “ДОМІНІКА” на предмет підстави їх у ролі посередників зв’язкам із зарубіжними центрами ОУН. З цією ж метою передбачено спрямувати в ЧССР наших агентів “ВЕРЕСА”, “КРИЖАНОГО”...(..і т.д)Усвідомлюємо, що поставлене завдання є складним і важким, але його вирішення дасть змогу нейтралізувати націоналістичні елементи, позбавить закордонні центри ОУН організованої опори в республіці, породить невпевненість і безперспективність зусиль ідеологічних диверсантів противника, ще раз підтвердить величезну згуртованість українського народу навколо КПРС.Підпис: В. Федорчук.14 серпня 1976 р. (ст. 335-340 книги) Інформаційне повідомлення КДБ...про наслідки заходів з метою загострення суперечностей між українськими та єврейськими центрами за кордоном 8 квітня 1977 р.За отриманими з КДБ при РМ СРСР даними, проведені заходи з викриття співпраці ОУН з гітлерівцями в роки Другої світової війни і розпочате у зв’язку з цим в США розслідування їхніх злочинів проти мирного населення завдали серйозної шкоди відносинам між сіоністами і українськими націоналістами.Це послужило однією з причин того, що заплановані націоналістами антирадянські акції з нагоди 50-річчя з дня смерті С. Петлюри практично закінчилися провалом. Намагаючись відмежуватися від петлюрівських погромів та участі у військових злочинах гітлерівців, т. зв. “Державний центр Української народної республіки” (ДЦ УНР) випустив спеціальне “звернення”, в якому вказується, що “радянська влада через пресу, радіо, своїх представників і агентів намагається створити в світі враження про українських націоналістів як найбільшого ворога єврейського народу”. У зверненні визнається, що “непорозуміння в українсько-єврейських відносинах завдали величезної шкоди інтересам обох народів”, і міститься заклик до “взаєморозуміння і співпраці” між українськими націоналістами та сіоністами.Однак, за тими ж даними, “звернення” ДЦ УНР не зустріло підтримки кіл США.

Ще про українсько-сіоністські справи:

від 7 жовтня 1969 року: Починаючи з 1966 року, Комітетом держбезпеки України було проведено низку заходів, у результаті яких ватажок ЗЧ ОУН Стецько був викритий пепед широкими колами єврейської громадськосьті як один із головних винуватців участі оунівців в акціях геноциду, що проводилися гітлерівцями.У розвиток цих заходів, від імені осіб єврейської національності, котрі проживають у ФРН і обурених безкарністю СТЕЦЬКА, нами єврейською (іврит, ідиш) та англійською мовами підготовлено листівку (додаток 3), що закликає помститися СТЕЦЬКУ за тисячі невинних жертв геноциду.Зазначені листівки засилаються в редакції єврейських друкованих органів у США, Англії, Францвїю Ізраїлі та ФРН.Щоб довести зміст цієї листівки до відома СТЕЦЬКА і його прихильників, 4 її примірники з відповідними написами і супровідними листами направлені з Лондонаю Нью-Йорка і Парижа в редакції бандерівських газет і журналів: "Вісник", "Визвольний шлях", "Шлях перемоги".Для поглиблення розколу та посилення протиріс між ЗЧ ОУН та їзніми противниками з табопу українських буржуазних націоналістів у Мюнхені й інших містах ФРН, де проживає українська еміграція, поширено листівку (додаток 4) з повідомленням про нібито заплановану на 11 жовтея 1969 р. панахиду за вбитими бандерівцями учасниками ОУН-мельниківцями.На адресу єпископа Платона КОРНЕЛЯКА, котрий запропонував провести в цей чам релігійну службу в пам'ять поо БАНДЕРУ, від імені націоналіста-мельниківця надіслано анонімний лист з пропозицією відмовитися від цього наміру, оскільки винуватець розколу в ОУН Бандера є ініцватором 《братовбивчих акцій, що послідували за розколом і ослабили український революційний рух》. Окремою брошуоою (додаток №5) видано добуті оперативним шляхом секретні документи т. зв. VI конференції ЗЧ ОУН, в яких розкриваються методи діяльності її ватажків проти інших українських націоналістичних організацій.
Відео: Качиний соус "It's U" накладено водночас на "та-та-Танці"

З нового: двоє жаданівських відео, суть одного зводиться до приказки "хоронили Кобзона - порвали два баяни" https://stepnornitopter.livejournal.com/11166.html#cutid1, друге прикол на основі приколу, де Толіку напідпитку ввижаються дівчата і він пропонує разом на дивані застрелити російського єдинорога. А може й українського, рідкісного кіноварного забарвлення.

Добірка Сердючки під Гагу тут https://facebook.com/stefan.khrabrov/posts/1777272542326399,

операція "Ы" і Джиммі Хендрікс тут: https://stefanblog.livejournal.com/video/album/1286/?mode=view&id=2839

Переходимо до аніме

Трек Dark Rift групи God Is an Astronaut з-поміж усього використаний тут: https://electron-kobzar.livejournal.com/video/album/1722/?mode=view&id=3320

Серію можна назвати "Військових зливають у алхемічні котли".

Попередній епізоди з циклу "Громадянська війна на Сході або ж Ліорська Народна республіка" - тут https://cat-disturbed.livejournal.com/video/album/274/?mode=view&id=664 - укінці використані перші акорди пісні "Історія".

Наступне - думки полковника про зраду у вищих ешелонах влади" (Лунає "Клей" Скряба) https://stefan-blog.livejournal.com/video/album/658/?mode=view&id=4998

і невдала спроба замаху на сталінофюрера (ігрова композиція "Забуті недруги" колишнього клавішника гурту Арія, нині покійного Кирила Покровського) https://stepankhrabrov.livejournal.com/video/album/562/?mode=view&id=1508

Взагалі, дивитися, а не просто глянути, Сталевого алхіміка почав з цього: https://cat-disturbed.livejournal.com/video/album/3014/?mode=view&id=3704


Понад усе більше прикладів на дві аніме-франшизи, після яких з 2011 жодного аніме серіалу так і не дивився. Бо чимось тоді знаковим вони мені побачились, я взагалі з тих пір як позаповнював голову постезотерикою, так нічого в житті й не досяг, хіба що оце пропонувати грати одночасно, що з квітня місяця 14-го року стало повноцінним жанром. От усі фани мультиків кліпи майструють, а я підбираю цілісні композиції під повну довжину серії. В тому й річ, що  пісні підбирались напрочуд швидко, життя заасоційованих вражень склалось так, що я й не сумнівався шо ці мелодії часів пекельного зоорятівництва і атмосфери 90-их у бідних злих ницих суржикомовних людей будуть застосовані на епізоди з розчленьонкою та опору стихії смерті ("Тікай, бо буде війна!" у сцені з розбиттям няшного будильничка https://stefanblog.livejournal.com/video/album/1722/?mode=view&id=7011). Із розумінь логіки кармічного глузування на все високе, ідеальне.

От "Нікому то не треба" на поєдинок зі страченими зеками, яким вирок замінили на переселення душ в один обладунок. https://osvitlinya-2011.livejournal.com/video/album/311/?mode=view&id=826

"То для нас" - по ритму підходить і по зміні екранних планів https://stefanblog.livejournal.com/video/album/1722/?mode=view&id=7589, адже, як казав Юрій Макаров у статті  "Канон, маршрут, надія?"

буває так що підібраний звукоряд

"співпадає до секунди, до найменших акцентів і монтажних стиків, а чому – теж незрозуміло"

Навіть не знаю, в чім тут передати прикол, пісня Най буде дощ https://stepan-khrabrov.livejournal.com/video/album/420/?mode=view&id=6293 Скрябіна: "Тікає дим крізь пальці, не втримати його ніяк", а на екрані дим "І скільки не старайся, він собі як вільний птах",  місто вже яку добу розділилося і воює одне з одним, а військові центрального штабу призведуть до ще більших жертв, бо так і було задумано "по конспірології".

"А я так хтів тримати дим

Затиснув пальці аж до крові

Та залишились пусті

Мої скривавлені долоні" - і показуються скривавлені руки гомункула після вечері, що, як і вся його пробірочна сім'я - мертві і сильні (слова пісні Технофайт https://facebook.com/stepan.khrabrov/videos/vb.100002569768397/1028563917239257), регенерують на основі енергії людських життів, перенесениих у філософські камені.З націєтворчого раджу вітчизняні хіти 90х на зображення початку 2000х:

"А Татко хорий", бо поставив химерний експеримент над донькою та собакою, а потім круто змінив кут зору, будучи взятим військовими в таємні підземні лабораторії.

https://stefan-blog.livejournal.com/video/album/658/?mode=view&id=6679

"Все буде добре" - співає "Крайній Батальйон" вампирізованих нацистів, а закінчує гулянку Дитя Афродити з піснею "Чотири Вершники". https://facebook.com/stepan.khrabrov/videos/767178370044481

Від цього місця усе, що надалі з віковим обмеженням 18+

V

І, слідом, під "Веселі часи, брате, настали" починаються геноцидні події, від яких може варто було взяти квиток на вільний літак (пісня "Ікони не плачуть"), бо дуже вже хочуть вампіри-нацисти "Напитись тобою" ("...бачити як в небі Сонце стає! Над головою!" Хоча над головою тільки Сонце запозиченим символом), в той час як головний герой антигеноцидного протистояння, Дракула-вампіряка, дрихне й бачить божевільні сни з Брюсом Віллісом під романтичне "Леді".

VI

Не пізно було тікати і коли "Із моря, із крові ти вийшов один" ("До смерті і довше") , натомість у горнило лізе дев'ятий аеромобільний хрестовий похід https://borodianka-2007.livejournal.com/video/album/453/?mode=view&id=1364

Емблема зубатої пташини - то відсилка до часто промовляної Алукардом фрази активації запечатаних здібностей, а сама фраза, як і напис на гробу головного героя стосується алхемічного трактата, бо і сам герой, якщо брати термінологію іншої франшизи, у повній мірі Філософський камінь, який назбирує енергію чужих життів, щоб нею регенерувати а то й вивільняти цілу армію у бою (щось подібне проробляє й алхемічний Батечко, https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/648/?mode=view&id=549 у перед-передостанньому епізоді: Увага! Спойлер! Там на початку синхрозапису пасує якраз музика з назвою "White Bird Part II")

VIII - ціла армія це вже у восьмому епізоді, після " знову я замріяний, сиджу читаю триллера (https://osvitlinya-2011.livejournal.com/video/album/311/?mode=view&id=2360 ), плавно входжу дивний ста-ааан. Щось в очах зясяє і вмить я осягаю : я син Гагаріна "

https://bozhevilny-krsr.livejournal.com/video/album/301/?mode=view&id=483

VII "Не плач, моя мала, доля не з'їсть, доля не зла": то, звісно, про забарикадованих у конференц-залі "Диких гусей", залучених королівським протестантським лицарським орденом після того як білий фраєр та тітушка в треніках начисто вирізали казенну охорону маєтку. Зрештою, найманці прийняли бій з чіпованими есесівцями-вампірами, що протягом ночі окупували всі воєнні бази (завдячуючи зраді) та саме підійшли впри до останнього рубежу оборони. Вибух гранати гарно відповідає звучному "тидимць!" з пісні.

Або "Твої зелені очі" та "Африка" ( https://cex-blog.livejournal.com/video/album/478/… ) , коли верфольфівка-косарка влаштовує mind-blowing show, чи "Місця щасливих людей", коли йдуть титри під альбомну біографію Піпа, хоча останнє його оточення було не вельми людським.

На виручку оточеним вже поспішає поліціантка-вампірка, що після невдалої анти-терористичної операції у селі з упирями втрапила до ордену у якості прирученої нечисті.

IX  "Шо ж це я не зумів зупинити себе завчасно?",-підкається командир німецького морфльоту, що підписався на таку самовбивчу місію разом з батальйоном. "Я не здамся без бою!" - радісно відповідає Майор і віддає наказ про розстріл панікера. "Давай залишимо більше для нас!" - прокидається граф і вирішує що годі багнетом його "ділити на два". Короткий остаточний бій з ватиканським спецназівцем, і - телепрограмний ролик "Ото була весна!". Приходить зрадник. https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/1274/?mode=view&id=1523,Відносини з колишнім побратимом з'ясовуються під "Я до тебе","Друг", 'Коко Шанель", між іншим з нечуття вивалюється чотовий Люк і закінчує кар'єру пустункою (обманкою, в розумінні термінології покеру) https://electron-kobzar.livejournal.com/video/album/1928/?mode=view&id=3030, під занавіс "Дівчина із іншого життя" з відеорядом усіх дівчат що з'являлись у серіях.

X

"Стріляй!", - радісно кричить вже сам Майор, а контрольний в лоб під "То є наш останній танець".

(прикріплено угорі)


Tags: Бердник, Горбач, Дзюба, Маринович, Матусевич, Руденко, Ясень
Subscribe

 • просто горрорна добірка

  переклад і використані лінки переклад опис Разумков-Пік Страху-Скажене весілля-Зеленський з Дорофеєвою-Стасіс. на Скрябіна…

 • (no subject)

  Десяток рочків потому або Невигадана стьопія про притягнення Притягти собі в бліг Божий Страх, Відчуй трепет свого духу як На смак та на…

 • чого не зустрічав в кириличних інетах

  якби Трампа не розслідували після дзвінка Зеленському - він би досі носився про втручання України у вибори. по-перше, але не називаючи конкретне…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 105 comments

 • просто горрорна добірка

  переклад і використані лінки переклад опис Разумков-Пік Страху-Скажене весілля-Зеленський з Дорофеєвою-Стасіс. на Скрябіна…

 • (no subject)

  Десяток рочків потому або Невигадана стьопія про притягнення Притягти собі в бліг Божий Страх, Відчуй трепет свого духу як На смак та на…

 • чого не зустрічав в кириличних інетах

  якби Трампа не розслідували після дзвінка Зеленському - він би досі носився про втручання України у вибори. по-перше, але не називаючи конкретне…