stefan_blog (stefan_blog) wrote,
stefan_blog
stefan_blog

 • Music:

ще дописуватиметься

ІІІ

Для підтримки боєвого духу святих паладінів католицької цифри - на стінах готелю розвішані дитячі малюночки. Адже, при церкві ж сиротинець обладнаний, звідки й вийшли боєві самураї і кілері у монашій подобі

IV
Майор перехоплює владу у підпільної нацистської закуліси, згодовує командування і під музику (у синхронії - Gift of Death саундтреку Джеремі до ввдміненної гри "Awakening") разом з німецьким повітроплавним флотом вирушає на війноньку.
А співоча (в данному наклаленні - це не Чарівний Стрілок Вебера, а "Вище Неба") "віджимає" королівський авіанрсець на засадах зради та обіцянок, розстрілює одною магічною кулею всіх трьох англмцьких зрадниеів і по няшному годдиннику чекає прчатку операції "Морський Лев ІІ". Няшний годинник згодом за півдоби тріскає під каблуком Алукарда ("Тікааай, бо буде війна", "Люди як кораблі"), що десантувався з висоти 9 кілометрів на списанному літакові-розвіднику.
У манзі глава "D6" - про те як королівські лицарі отримали літак.
У главі"D4"-про те як переодягнуті у пустельну форму вампірізовані солдати заздрять офіцерському корпусу "Верфольфівців", які здатні не боятися Сонця.

"Гордо пливем, і не вірить ніхто, що ним зацікавиться зло",- Алукард всотує верфольфівчанку, доки командип "Крайньгго батальйону" розпинається яка ця веселощ - війна.
Звісно, "Blinded by the Light", a потім "Все буде добре".
Або ж "Four Horsemen" гурту "Дитя Афродити" щ альбому "шесть-шесть-шесть".

VI.

Три тисячі добровольців з усіх католиславних воєнізованих гуртків збираються на узбережжі для польоту в Лондон, а до маєтку протестантів у супроводі крилатих ракет з командного судна дістаєтся повітроплав Зорінки. Чим, до речі, порушує наказ не вступати в бій, вести спостереженя й очікувати підходу основних сил. За що й "палиться".

Грає "До смерті в довше" Скрябіна https://cex-blog.livejournal.com/video/album/478/?mode=view&id=465 чи "One More Red Nightmarre' Крімсонюків.

Ракети всі разом збиває колишня поліцейська, яка відповідає і за підтримку артилерії, і за зенітки, і все носить на собі. Вампіряка, хулє.

Вогневою міццю "Владімірів" бронедирижабль нечисті було зкинуто до долу, але почалося найцікавіше
("Африка" https://stepankhrabrov.livejournal.com/video/album/562/?mode=view&id=741 Океану Ельзи чи "Карма Поліс" https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/446/?mode=view&id=452 Радіоголови). Уціліло 42 одиниці особового складу, яким не проблема за хвилину подолати роздільну смугу в кілька кілометрів, якби не МОН-ки та розтяжки на шляху у зеленці, які однаково реагують на живе й на мертве. Вцілілі есесмани залягають у посадці, а їх керманич розпочинає шоу Небачених Масштабів Глюків.
Від незвички воювати при забрудненому астральному ефірі, оборонці маєтку купляються на цей трюк і втрачають ініціативу, бо картина така реальна, а уламки від удару велетенської коси такі болючі, що лише "третій глаз" Серас підказує що щось тут не те.

Згрупувавшись, стажерка Алукарда виходить з заціпеніння людських чуттів і береться до рушниці.

По похилій траекторії розривно-осколочний калібр долає синю даль й краєчком дістає брєдогенеруючу льотчицю.
Ілюзія рушицця (під кліп "Лу-Кава Кіш-Шка!" чи "Лет мі сі ю стріпт"), але нацистські реконструктори вже прорвали оборону і трощать "гусей" не знімаючи рукавичок - проскакали мінне поле на руків'ях ножів, виявляється, і так можна було.
Напутнє слово командира найманцям ("Ми всі помремо",- нагадує він з посмішкою) і титри на фоні світлин перехопленого штабного фотографа, під виконання "Старих фотографій" Дзідзьо.VIII.
Але все марно. Назовні поперли яничари з казанами, валахи з конями, бразилійці-спецназійці та англійці часів Брема Стокера.
Ситуація дещо нагадує як 500-літній гомункул з іншого аніме https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/648/?mode=view&id=549 випороджував поглинуті життя, і теж коштувало великих зусиль розтратити йому філософський камінь. Та й цитата (плюс надпис на домовині), під яку відбулося вивільнення печатей у Дракули, відсилає до алхемічного трактату про метафізику Червоного каменю.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment