stefan_blog (stefan_blog) wrote,
stefan_blog
stefan_blog

Рімейк посту 8-річної давності

Один весільний фотограф помітив якусь чортівню за три дні до того. Приїхав знімати до клієнтів, а їх не знаходить, переплутав вулиці[на Татарці, чи якось так], назустріч дядько з сабакой, дивититься на фотографа, проводить перед ним рукою отак і каже: якщо цікавлять сякі-такі тайні езотиричні знанія, то мене можна знайти в отакому-то трамвайному депо.

Клієнти знайшлися.
Далі.
Одного вечора прокинувся і несвоїм голосом проговорив шо має заснувати благодійний фонд донаперед кінця світу 2012, назвати вайт енджелс, короч, допомогти усім.

Фотограф дуже збентежився-шо ж це з ним таке робиться, розказав дружині, але госпіталізовуватись не збирався.
А ще він наказував якійсь чортячій сутності чи якось так - в в цей момент щось смикалася штора, показав дружині, але вона не оцінила.
Короч, замість чекати - вийшов у вікно. Але було невисоко, сам здивувався що геть не травмувався, хіба що - далі шо?
Поїхав у метро, відчуває на собі погляд, руки йому розігріває теплом, як ніби енергією наповняються.
Розвертається, бачить дівку, але вона каже шо то не вона, а за нею. Побільшало довкола екстрасенсорики, таке от притягнення надзвичайних людей.
Приїхав на майдан, там в підземному тц з закритого магазину тканину вкрав-загорнутися,бо холодно, охорона з ним побалакала,але відморозився, верзучи якусь маячню.
Ніч чудес.
Заліз в Арена-сіті, там спілкувався довго з іноземкою, хоча мовою ніколи толком не володів, але нині доступні були якісь внутрішні портали-міг закрити очі й миттєво переносився відчуттями і зором у будь-яку точку світу
{Цікаво, коли.я це слухав, чи порекомендував весільному фотографу почитати Славу Курилова, популярного у кругах любителів всякого-такого}
Наспілкувавшись на мaйдані, якось безкоштовно на таксі приїхав додому-ну,певно ж, гіперкомунікабельність.
А там вже санітари.


* * *
{Звісно, я йому повірив. Сам такий був, тільки не ніч, а зо кілька місяців,постійно здивований безліччю проявів незвичайного і забезпеченності враженнями що дивували особисто самого себе; цілили, так би мовити,у внутрішній світ.

Подібне цікаво було згодом читати у спогадах Руденка (див. його Метафізичну поему) та в Булгакова - події переслідування нечистих сил поетом Бездомним - повно символізму й незвичайних речей по дорозі.

В ті дні ще знімався кліп гаги з психушкою, в ту пору виходили кліпи m83 на паранормальну тематику, доклав їх на кліп Ленінграду

https://stefan-blog.livejournal.com/1407613.html#cutid1
* * *
уже пізніш задумався- а раптом то всьо мікс розповідей езотеричних форумів чи якихось жжстів,бо я сам в ту пору ділився чим-попало прямо по гарячим слідам
cам пост тут згаданий
https://stefan-blog.livejournal.com/2012/05/12
Tags: синхронізація
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments